FDD Spring Edition 2018!

Zapraszam na kolejną Wiosenną Edycję warsztatów Focus Dance Division!

Widzimy się w terminie 1-3.05.2018! Wszyscy mają wtedy wolne – więc nie odmawiaj sobie tej przyjemności potańczenia!

Lekcje odbywają się w godzinach 10:00-18:15 (z przerwą na posiłek między lekcjami) w Warsaw Dance Department w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (wejście znajduje się w bramie z lewej strony Sali Kongresowej, od ulicy Emilii Plater). Jeśli nie wiesz, gdzie jest WDD – napisz to w mailu zgłoszeniowym, a dokładnie wyjaśnię, jak tam trafić!

Zaproszeni instruktorzy zrobią co w ich mocy, żebyście w ten długi majowy tydzień porządnie wytańczyli się na sali! W ramach Focus Dance Division Spring Edition 2018 dostajecie 5 lekcji w ciągu dnia, a każde trwają 1 godzinę i 15 minut! Będzie improwizacja i choreografia z Żanetą Majcher, partnering z Andrzejem Adamczakiem, technika połączona z choreografią z Michałem Góralem oraz choreografia ze znaną Wam już w wcześniejszej edycji FDD – Anya Yedynak! I nie tylko!

Grafik, pozostali instruktorzy oraz cennik i warunki uczestnictwa dostępne są w odpowiednich zakładkach na górze strony (albo możesz kliknąć na odpowiednie słowo które Cię interesuje -> przekieruje Cię właśnie tam 😉

Możesz też sprawdzić to wszystko w wydarzeniu na FB:
https://www.facebook.com/events/207465683177226/

Do zobaczenia na sali na FDD Spring Edition 2018!

This site uses cookies. Find out more about this site’s cookies. OK